Kontakti

Galvenā biroja kontakti:

Telemarket SIA
Valguma iela 4a, Rīga, LV-1048
Tālrunis: +371 67611665
Fakss: +371 67612433
info@telemarketing.lv 

Biroja darbinieku kontakti:

Gatis Krūklītis

Valguma 4a, valdes loceklis
+371 67611665
gatis@telemarketing.lv


Aivija Kursīte

Valguma 4a, komercdirektore
+371 67611665
aivija@telemarketing.lv

Inna Ponne

Valguma 4a, biroja vadītāja
+371 67611665
inna@telemarketing.lv

Kristīne Savoņi

Valguma 4a, projektu vadītāja
+371 67611665
kristine.savoni@telemarketing.lv

Karīna Liesma

Valguma 4a, dienas maiņa
+371 28366433
karina@telemarketing.lv

Ilze Sprīzīte

Valguma 4a, dienas maiņa
+371 20231893
ilze@telemarketing.lv

Aļona Krotova

Valguma 4a, vakara maiņa
+371 25409791
alona@telemarketing.lv

Elīna Putniņa

Valguma 4a, vakara maiņa
+371 25633338
elina@telemarketing.lv

Agrita Auzniece

Akas 5/7, dienas maiņa
+371 28618672
agrita@telemarketing.lv


Aija Jaudzema

Akas 5/7, vakara maiņa
+371 28640317
aija@telemarketing.lv

 

Laila Karamiševa

Brīvības 155, dienas maiņa
+371 26160321
laila@telemarketing.lv

Paula Monika Romanova

Brīvības 155, vakara maiņa
+371 20220395
paula.romanova@telemarketing.lv


Evita Jutinoviča

Valdemāra 100, dienas maiņa
+371 25499777
evita@telemarketing.lv

Evita Čudarkina

Valdemāra 100, vakara maiņa
+371 27843299
evita.cudarkina@telemarketing.lv

Ieva Ilgaviža

Sigulda, Dārza 29, dienas maiņa
+371 27846069
ieva@telemarketing.lv

Liene Vizule

Kvalitates vadības sistēmu specialiste
+371 26436411
liene@telemarketing.lv

Aīda Zandava

Meža 4, dienas maiņa
+371 28621349
aida@telemarketing.lv

 

Sandra Strazdiņa

Bērzaunes 9, vakara maiņa
+371 26355810
sandra@telemarketing.lv